Czwartek, Marzec 25, 2021, 13:17 | Brak komentarzy »
W naszej szkole odbył się pokaz strojów karnawałowych. W dwóch osobnych salach bawili się uczniowie klas II i III oraz przedszkolaki i uczniowie klasy 0. Dzieci zaprezentowały swoje przebrania podczas pokazu strojów karnawałowcyh. Nie zabrakło również wspólnych tańców i zabaw ruchowych przy muzyce. Uczniowie zatańczyli kilka znanych tańców poznanych na zajęciach z Panią Martą. Było dużo śmiechu i radości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i krótkiego filmiku klikając w poniższe linki.
Marta Bawarczyk

Czwartek, Marzec 25, 2021, 13:14 | Brak komentarzy »
Koty to jedne z naszych ulubionych zwierząt futerkowych. 17 lutego dzieci w naszym przedszkolu obchodziły nawet ich dzień - Dzień Kota. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Czwartek, Marzec 25, 2021, 13:08 | Brak komentarzy »
11 lutego w naszym przedszkolu, najmłodsi zwyczajowo obchodzili Tłusty Czwartek. Było tłusto i słodko. Ciekawe ile pączków zostało zjedzonych tego dnia.

Czwartek, Marzec 25, 2021, 12:40 | Brak komentarzy »
Zima zaskoczyła nas w tym roku, a naszych uczniów zaskoczyły "zimowe ekseryemnty" przeprowadzone przez panią Anię z wykorzystaniem śniegu, kolorowych farb, słomek i wody. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

środa, Marzec 24, 2021, 12:30 | Brak komentarzy »
Zofia Szlachta - uczennica klasy 4 - zajęła III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Recytatorsko - Poetyckim "Poeci Regionu Czestochowskiego"- Być poetą...- szukamy młodych poetów regionu czestochowskiego". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy w Starczy. Zosi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Beata Maszczyk - Cierpiał