Niedziela, Listopad 13, 2022, 17:56 | Brak komentarzy »
8 listopada obchodzony jest Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia.
Przedszkolaki w tym dniu miały okazję przypomnieć sobie jak ważne dla naszego zdrowia są warzywa. Dzieci wspólnie przygotowały sałatkę warzywno-makaronową, którą zjedli na drugie śniadanie.
Do obejrzenia zdjęć zapraszamy do naszej galerii.

Niedziela, Listopad 13, 2022, 17:47 | Brak komentarzy »
4 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Każde dziecko przebrało się za swojego ulubionego bajkowego bohatera. Po prezentacji strojów na dzieci czekało wiele zabaw oraz wspólny poczęstunek.
Do obejrzenia zdjęć zapraszamy do naszej galerii.

środa, Listopad 2, 2022, 22:48 | Brak komentarzy »
Gdy kończy się październik czas ogłosić Dzień Dyni!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

środa, Listopad 2, 2022, 22:42 | Brak komentarzy »
Dzień Kundelka, czyli święto wszystkich psów, obchodzone jest tradycyjnie 25 października.
Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, z tej okazji przedszkolaki z radością świętowały ten dzień. Dzieci miały okazje poznać różne rasy psów oraz przypomnieć sobie jakie obowiązki i odpowiedzialność związana jest z posiadaniem psa.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Poniedziałek, Październik 24, 2022, 22:22 | Brak komentarzy »
Od 18 października pierwszoklsiści z naszej szkoły są już pełnoprawnymi uczniami. Dzieci przygotowały na ten dzień wiele wierszyków, piosenek oraz taniec. Po złożeniu ślubowania przez dzieci pani dyretor Barbara Pasieka dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Dzieci dostały upominki od: Pana Burmistrza Woźnik, Pani Dyrektor, Pani Prezes, Pana Sołtysa, Pani Wychowawczyni i oczywiście od swoich rodziców.
Do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości zapraszamy do naszej galerii.