Wtorek, Listopad 2, 2021, 16:24 | Brak komentarzy »
W dniach 11-18 października w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. "Myślę, więc nie śmiecę" zorganizowany przez Samorząd Szkolny. Wzięły w nim udział klasy III-VII. Konkurs miał na celu pogłębić świadomość ekologiczną naszych uczniów, zachęcić do segregacji odpadów oraz recyklingu. Uczniowie dobrali się w grupy. Każda z nich miała za zadanie wykonać plakat oraz maksymalnie dwie prace z recyklingu. 20 października odbyło się głosowanie na najlepszy z nich. Swoje głosy oddali wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. 21 października odbyło się ogłoszenie wyników. Najlepsze prace ex aequo wykonali:
- uczniowie klasy III

- uczniowie klasy VI i VII: Gabriela Melka, Justyna Łój i Patryk Klyta

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do odwiedzenia galerii, gdzie można obejrzeć wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie.

Wtorek, Listopad 2, 2021, 15:52 | Brak komentarzy »
Dnia 14 października 2021 roku odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Na uroczystość przybyli rodzice uczniów, pani dyrektor, nauczyciele i uczniowie obecni tego dnia w szkole. Na początku głos zabrała pani dyrektor witając przybyłych gości, po czym przedstawicielka samorządu uczniowskiego przywitała uczniów klasy I. Po czym nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy I, V i VII pod kierunkiem pani Beaty Maszczyk-Cierpiał. Za oprawę muzyczną była odpowiedzialna pani Anna Nita. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów. Z tej okazji dzieci dostały od rodziców i od pana burmistrza gminy Woźniki rożki obfitości, a od pani Urszuli Cuglowskiej (Prezes Stowarzyszenia) zestaw przyborów szkolnych. Na pamiątkę uczniowie otrzymali dyplomy, medale i teczki na świadectwa.
Tego dnia obchodziliśmy także Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie złożyli życzenia swoim nauczycielom. Grono pedagogiczne dziękuje Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Kamieńskie Młyny za pyszny tort.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajduje się w galerii.

Poniedziałek, Październik 11, 2021, 20:01 | Brak komentarzy »
Dnia 28.09.2021r. przedszkolaki z Kamieńskich Młyn świętowały Dzień Jabłka. Celem zajęć i wspólnej zabawy była integracja dzieci oraz zachęcanie ich do spożywania owoców, a w szczególności jabłek i to pod różnymi postaciami.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajduje się w galerii.

Poniedziałek, Październik 11, 2021, 19:58 | Brak komentarzy »
17 września przedszkolaki z grupy Żabki przystąpiły do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata". Żabki tego dnia miała okazję przypomnieć sobie w jaki sposób należy segregować śmieci, wykonaliśmy pracę plastyczną oraz obejrzeliśmy film edukacyjny dotyczący ekologii.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajduje się w galerii.

Poniedziałek, Październik 11, 2021, 19:56 | Brak komentarzy »