Aktualności

 
środa, Sierpień 8, 2018, 23:03

W dniach 28 i 29 lipca 2018 roku, na boisku LKS Warta w Kamieńskich Młynach odbył się Festyn w środku lata. Jego głównym organizatorem było Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi, przy dofinansowaniu przez Urząd Miasta i Gminy Woźniki.

Pierwszego dnia biesiadowanie rozpoczęło się o godzinie 16. Na początek miała miejsce loteria fantowa, w której można było wygrać bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Najmłodsi mogli do woli wyzbyć się nadmiaru energii skacząc na dmuchanych zamkach i spędzając czas na zabawach i grach. Dorośli mogli posilić się w solidnie zaopatrzonym bufecie i ochłodzić popijając zimne, smaczne napoje. Nabyte kalorie można było smalić uczestnicząc w zabawie tanecznej, przy akompaniamencie zespołu Fiverband, który od godziny 19 zabawiał zgromadzonych gości.
W niedzielę również o godzinie 16 uroczyście przywitano przybyłych, w tym Panią Dyrektor – Barbarę Pasiekę i towarzyszące jej grono pedagogiczne. Zaraz po tym odbyły się zawody sportowe dla dzieci i rodziców z atrakcyjnymi nagrodami oraz liczne gry i ciekawe zabawy. Tradycyjnie mogliśmy podziwiać talent aktorów kabaretu „Cycki Pompa”, który tym razem wystąpił w skeczu zatytułowanym „Niebieskie Podciepy”. Jak zwykle został nagrodzony gromkimi brawami. Zwieńczeniem drugiego dnia festynu była zabawa taneczna, której przygrywał zespół „Yunk”.

                                                                                                                Lena Loch

GALERIA
FILM

Brak komentarzy.
(*) Pola obowiązkowe